Skip to main content

Zprávy a novinky

  • Mirek OK1UVU

Dopis posluchače, částečně i odpověď na ,,otevřený dopis,,

Ahoj Mirku

Četl jsem ten otevřený dopis tobě co je na netu .... No myslím si že dotyčný se plete v hodně věcech ale to bych se asi i opakoval od ostatních co už své řekli. Nicméně dotyčný pisatel nepochopil o co jde. Ale co jdeme dál a snad tato stránka už konečně bude uzavřena ..... I když bohužel češi jsou národ remcalů. Bud remcají že někdo dělá bordel na pásmu , nebo remcají, že si někdo dovolil s tím bordelem něco dělat. No za chvíli nás čeká pár nových radioamatérů a snad je tohle chování některých jak si říkají ostřílených radoiamaterů je neodradí........ Tak jo jinak přeju pěkný den a nenech se jimi odradit. Rozhodně Tě obdivuju co vše děláš. Jo je sice pravda že asi vše má svůj rub a líc ale co se týká asi toho dopisu , ták pokud někd byl napomenut a on se urazil a pisatel to vše takto hájí asi nemá všechny info. Ale to není na mém posouzení . Co se kdysi stalo a jak to celé bylo nevím a ani vědět nemohu ...... Tak snad se to už uklidní Měj se Mirek (posluchač)

 


Míro, četl jsem ho, informoval mě o něm Marcel OK2MKM, jinak bych asi o něm ani nevěděl. Pisatel mi kopii ani žádnou zprávu neposlal. Už to se mnou škubalo, že ho dám na svoje stránky OK0F i s odpovědí, ale takové fórum jak založil, mi nestojí za to. To samé, občas čtu šílence, ale nikdy bych tam nenapsal, fuj. Mohu Ti přesto sdělit, že v 80 % bych s dopisem souhlasil. S čím ne, že jsem vyštval Frantu, tomu jsem asi před 5 lety, když mě žena prozváněla a já čekal asi 5 minut než skončí, řekl že má dlouhé relace. To říkám Pepovi každý týden a upozorňuje na to i ČTU. Co je další nesmysl, že mám rád mlácení slámy a dlouhé monology o neradioamatérských věcech. Za další to, že vypínám převaděč, ten byl jen jednou a myslím že důvod byl dost podstatný (Tonda). V dalších věcech je pisatel také mimo mísu. Pokud kozomrd i jen jeden, zaklíčuje třeba jen v hotelu na Sucháku, nikdo jiný neprojde. Kdyby dotyčný měl znalosti, věděl by, že úroveň signálu klesá se čtvercem vzdálenosti. Nikdo by si ani neťukl. Možná že ten dopis i jednou dám na stránky, nyní nemám čas se zabývat nesmysly a zvláště ne na ,,hnojišti,, .Podívej se, co lidí poslouchá OK0F a přesto jen na něj , nyní i na mne kydá. Ti, díky nimž jede, sponzoři, těch je velice málo. A i kdybych vypínal převaděč kdy mě napadne, stejně s tím nemůže nikdo nic dělat. Všichni máte být vděčni sponzorům, díky nim tu můžete vysílat ( poslouchat), někdy i kydat.. Pokud budou mít výhrady k vypínání i sponzoři, mohu jim nanejvýš slíbit, že když nebudou převaděč užívat, tak jim na konci roku vrátím poměrnou částku, kterou letos vložili do provozu OK0Fka a nepoužili ho.Komu se nelíbí provoz na převaděči ať si TCVR vypne, pokud se provoz nebude líbit mě, také vypnu, ale převaděč i když mi to ČTU neradilo ( další lež).
Jinak pro anonyma : nikdy jsem nebyl v KSČ, u STB, dokonce ani ve Svazarmu, ale to byla škoda, neboť bych možná uměl CW, kde se to většina hamů naučila. A díky Svazarmu, si mohli levně sehnat materiál na bastlení.
Mohu také všem prozradit, pokud by se ,,můj kretén,, neodchytl, zvažoval jsem i odstavení převaděče. A to jsou i tací co se kreténa zastávají. Jako Karel, který byl jeden za dvou co jsem jim vyčetl, že úmyslně mažou hovořící stanici,( to jsem si dovolil hodně), dělali to samé co i můj kretén i když ne tak často a to se nedělá. Ještě že dávají značku, tak je nikdo nemusí hledat..
ps. po dnešní noci, převaděč nějakou dobu nebude v tuto dobu k dispozici jak jsem slíbil, kdo neví proč, nahrávejte si to.Pokud se nenauučíte chovat, tak možná i ve dne. Zkuste se někdy poslechnout co se tu provádíte.