Skip to main content

Zprávy a novinky

  • Mirek OK1UVU

radioamatér co nepije

Opět se tu 8.2. na OK0F ozval jeden z těch dvou "radioamatérů", co preventivně při jejich přihlášení vypínám převaděč. Myslím, že vám ho nemusím představovat i když nedal značku. Je to  jeden z těch dvou, ten co z něj padají kurvy. Prý nepije a jak tu před lety každému nadával do č..... komunistickejch, ani to nebudu psát, mnozí si to pamatujete. Tak to prý, dle jeho slov bylo po práškách ( asi na hlavu jak si myslím), když tedy nepije.

a protože je o tento článek velký zájem  (prosinec 2020 už přes 1000 shlédnutí) připojuji ještě inteligentní projev tohoto radioamatéra http://leteckaposta.cz/776250292

Asi před týdnem při poslechu OK0BBF, kde hovořil Pepa s Tondou, tak během necelých pěti minut z úst Pepy vypadly tři hovna. Hlavně, že tvrdil, že Fko je nejsprostější převaděč. To je ten druhý radioamatér. Jen jsem vypl příjem OK0BBF. Pokud to nevadí Davidovi, já to prozatím řeším vypnutím poslechu.

Pokračování. Při další relaci ale jiný den, když počtvrté při dlouhé relaci opakoval příhodu, jak cikáni kradli železo, na OK0BBF bylo 5 kurev a 2 hovna.  Ale nemám záznam. A minulý týden rekord, dvě hovna v jedné větě. Zkuste si ho chvíli poslouchat a jen si dělat čárky. Mezi jeho oblíbená slova ( nasrat, hovno, kurva) jsem si přidal slovní spojení : já névím. Na tom ale není nic špatného, když neví a přizná to. Co by ale měl vědět, že je radioamatér a měl by se chovat slušně, tedy i mluvit.