Zprávy a novinky

  • Mirek OK1UVU

dostal jsem mejla s dotazem

Mirku můžeš mě tady jen na emailu ve stručnosti sdělit kdo to jen ten OK2 --- , ( značka vynechána, ale kdo poslouchá, tak ví - moje poznámka)
    dál nic o něm nesděluji,  protože nevím jestli to náhodou není tvůj kamarád ,
    nebo příbuzný, abych pak neměl průser .
podpis
 
OK2--- je z --- ( nevím jak se to píše) je to ale kousek od Prostějova. Rád vypravuje a asi se i rád poslouchá. To všechno by šlo až na to , že velmi často to prokládá oblíbenými výrazy kurva, hovno, nasrat . Opravdu často. Tím prý nikoho neuráží. Nejčastější je ,,já névím,, na tom není nic špatného. Podle toho ho poznáš nejdříve i když značku dává. Často hovoří o vaření, to patrně umí. Také má velmi dlouhé relace až 5 minut a posluchači, včetně mě, zatím zapomenou co bylo na začátku. Snažil jsem se mu domluvit několikrát, ať omezí ty výrazy a mluví slušně, případně i kratší relace... Jediné čeho jsem dosáhl, že mi sprostě vynadal. Nakonec to skončilo na OK0F tím, že jsem radši vypnul dálkově převaděč a pochopitelně na stránkách převaděče uvedl proč. První vypnutí ještě se starým převaděčem bylo ,,když mu nasraný číšník přinese hovno na talíři,, To jsem shodou okolností byl u převaděče. Aby se vyhnul Time - Out tedy kecpauze, tak jen uvolnil prst z PTT a pokračoval dál. Potom jsem, hlavně k vůli němu, přepojil SCR 1000 ( starý převaděč) aby i musela spadnout nosná úpravou logiky. Jeho reakce ,, co si to dovoluji, nikde není psáno že převaděč má mít toto omezování,,. Co je Hamspirit asi neví. Na stránkách v pravo nahoře, v políčku Hledat, můžeš zadat jeho značku nebo oblíbený výraz a objeví se Ti článek. Podle Povolovacích podmínek značku dává, tak nic neporušuje. Na stránkách je i moje korespondence s ním, kterou mi povolil zveřejnit. ( všimni si hrubek tak to IQ asi nebude velké). Několikrát se o něm zmiňuji, ale většinou bez uvedení značky, protože mi vyhrožoval soudem. Hodně ho vytáčí, že si provoz na převaděči nahrávám. ( už pátý rok -  moje poznámka ). Mimochodem hodně hamů mi děkovalo za záznam co jsem jim poslal, jak byli v převaděči. Jejich MP3 byl na stránkách převaděče je pouze se souhlasem. 95 % hamů to samosebou nevadí, nemají se za svá slova co stydět. Většinou to vadí sprosťákům typu OK2--- a lhářům, tam ho také počítám.
Poslední konflikt jsem s ním měl  na OK0BBF kde zabere 1/3 až 1/2 vysílacího času ( to měl na OK0F také), když mu Jarda OK2--- domlouval ať neříká pořád hovno, ale slušně lejno. Po pár minutách jsem to nevydržel a po brejknutí značkou jsem mu řekl, že vůbec nejlepší by bylo, kdyby mluvil slušně. To jsem si dal !!!  Co se cpu nebo seru do BBFka, že mám svůj převaděč OK0F, odkud jsem všechny vyhnal a nikdo tam není. Co to vůbec je, soukromý převaděč na amatérském pásmu ? Upozornil jsem ho, že je sedmilhář a hlupák když neví, že OK0BBF je také u nás a není mi jedno jak tu mluví. Pokud bude pokračovat, že se zeptám Davida ( OK1TBF VO a majitel OK0BBF) zda si nechce dát převaděč jinam. Co se potom strhlo na OK0BBF bych přál, aby si každý poslechl a nejen od něj. Ono sprosťáků a gumáků je hodně. Mě nenapadlo dříve přepnout VFO, abych zaznamenal druhý převaděč, mám jen kousek. Samosebou nedávali značky kromě OK2---. Možná ani neměli koncesi.
Když už jsem si dal tu práci s odpovědí, dám dopis i na stránky OK0F. Pochopitelně bez značek, aby potom jeho kamarádi negumovali i Tebe.
Mohu Tě ubezpečit, že můj kamarád to tedy rozhodně není. Pokud bych si chtěl ušetřit čas, tak stručně : je to hulvát , sprosťák a lhář.
 
S tou odpovědí od Tebe naprosto souhlasím . Tento pán na převaděči mluví hrubě a sprostě .
 Ale navíc když se chopí mikrofonu , kolikrát mluví a mluví a ... 5 , 10 někdy více minut
takže v případě že někdo potřebuje převaděč a pokud tam protistanice nenechá mezeru
tak se prakticky nedá na převáděč dostat. Před pár dny jsem s kamarádem chtěl jen vyzkoušet
na BBF ku jak se tam se signálem dostává . Bohužel dík tomu že tam byl OK2 --- a dělal
super dlouhé relace a protistanice nechala mezery , tak jsme to cca po 20 minutách museli
vzdát a zkusit to druhý den , až když tam tento “ amatér “ bez hamspiritu a nedodržující
provozní pravidla, na převaděči nebyl . 
 
To kdysi na OK0F, také nenechával mezery a ještě komentoval,  ,,když někdo potřebuje rychlou ať volá 155,, Nebo další komentáře, že  možného volajícího přešla chuť. Každopádně kec pauza, by asi nebyla špatná i na OK0BBF. Normálním lidem 2 minuty, max 3 minuty na jednu relaci stačí. Ještě jsem zapomněl, často zdůrazňuje, že přispívá na převaděč, tak se nenechá omezovat. Já říkám za málo peněz hodně muziky, tím myslím jeho aktivní vysílací čas. Kdyby dal za každé hovno, kurvu a nasrat 10 Kč, tak má David po starostech a ještě na tom vydělá. Nemusí provoz dotovat.