Skip to main content

Zprávy a novinky

  • Mirek OK1UVU

opakovač Faltus Suchý Vrch

 

Zdravím všechny příznivce klasického CB opakovače Faltus na Suchém Vrchu v Orlických horách www.cbfaltus.eu V minulosti bylo mezi vámi několik zájemců o tento klasický koncept opakovače. V současné době se aktivně pracuje na dalších několika kusech tohoto zařízení, které vyrábí původní konstruktér Ludva Rybník. Jde o unikátní a velmi spolehlivé zařízení a bude vyrobeno pouze několik kusů, a to nejspíše naposledy, další nebudou. Prosíme minulé a případné nové zájemce, aby se co nejrychleji ozvali Ludvovi a domluvili se přímo s ním nejen na koupi, ale i konkrétních funkcích opakovače podle potřeb. Kontakt na konstruktéra je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Prosím ještě jednou – napište mu raději ihned. Děkuji.

Pokud máte zájem podpořit provoz stávajícího zařízení, budeme rádi. Jen za elektřinu jsme zaplatili za minulý rok 2022 přes 4 tisíce korun a letos bude ještě hůř. Číslo účtu je jako vždy 670100 – 2204393132/6210.

Děkujeme za zájem.

Za Faltus team

Roman


--
Mgr. Bc. Roman Tobiška, radioamateur call sign OK1 JOP, Ústí nad Orlicí.
tel.: +420 604 373 595, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.